Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,77 zł , zmiana od tamtej pory: -14,68%

Re: NA DYWIDENDZIE SIĘ ZAWSZE TRACI ...

Zgłoś do moderatora
Ludzie, nie tłumaczcie mu tego ani innym. Dzięki takim właśnie po odcięciu można dokupić tanich akcji, w ciągu tychże 5 sesji haha. Tak koko, zgadza się, na dywidendzie zawsze się traci i możesz mi swój mirbud oddać po 4,50 za pięć sesji. Kupię każda ilość.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD -0,25% 4,07 2021-10-19 11:35:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.