Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,62 zł , zmiana od tamtej pory: -4,00%

Re: Na dogrywce 4 mln na k po 0.625

Zgłoś do moderatora
Jestem podobnego zdania. Pokazanie się by zachęcić leszczy. Kupujcie bo wam zbiorę. Oczywiście to pozór i gra...

W rzeczywistości ktoś pragnie z tego wyjść póki cena jeszcze wysoka. Ale fajnie patrzeć jak się napalają tym zleceniem leszcze hahahaha.

Biedni. Ale może będzie podbitka i dopiero wtedy potężna zwałka? Kto wie? Ale skończyła się kogoś cierpliwość do kompromitującego się pudla jak widać...

Ciekawe po ile kupował...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE 1,69% 0,60 2021-05-06 13:58:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.