Forum Gospodarka i polityka +Dodaj wątek

Re: Na codzień kradną i szczują a potem....

Zgłoś do moderatora
ty jesteś szczególnie oświecony wyborca przez TVN i plucie jadem przez tfuska daruj sobie te infektywy poszukaj odbiorców w rodzinie napewno znajdziesz

infektywy , napewno - oglądając TVpis człowiek poszerza horyzonty , zainwestuj w naukę nie w abonament krwawych mediów bo sponsorujesz przestępczość.

Co dalej z aferą podkarpacką? Cztery tysiące nagrań z agencji towarzyskiej: marszałek, wiceminister obrony, arcybiskup, szef komendy policji
Jakiś czas temu. Rzeczpospolita ujawniła, że istnieje około 4 tysięcy nagrań wideo, na których utrwalono seksualne popisy znanych polityków, policjantów a nawet arcybiskupa. Co gorsza, nagrania trafiły poza granice Polski i dzisiaj mogą być wykorzystywane do szantażowania tych osób. Skala procederu oraz bezradność państwa w tej sprawie jest szokująca! Co dalej z aferą podkarpacką?
Korzystanie z domów publicznych jest moralnie naganne, ale sam fakt ich powstania i dopuszczenie by wywieziono je za granicę budzi poważne obawy. Nagrania zagrażają więc bezpieczeństwu państwa, ale tego wątku zdaje się nikt nie badać, przynajmniej w otwarty sposób. Wiele elementów sprawy utajniono, nakładając klauzulę ściśle tajne. Szokujące jest to, że w XXI wieku w Polsce dzieją się takie rzeczy a opinia publiczna epatowana jest kłamstwami, które mają ukryć aferę.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl