Forum Gospodarka i polityka +Dodaj wątek

Re: Na codzień kradną i szczują a potem....

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-03-20 o godz. 17:54 ~anty napisał(a):
> > no co ty platfusy biegają z portretem papieża? do czego to doszło
>
> żyj w ciemnocie , ciemny wyborca jak owca idzie na rzeź
>
> O. Marcin Mogielski: Odrzucając skrzywdzonych, wyrzucamy Chrystusa z Kościoła
> Jego zdaniem działania papieża „trzeba sprawdzić, otworzyć archiwa. Trzeba spotkać się ze skrzywdzonymi, wysłuchać ich. A nie krzyczeć: to nieprawda, nie chcemy tego widzieć, nie chcemy słyszeć”.
> W ocenie zakonnika taka postawa wśród hierarchów i księży doprowadziła do tego, że ciemność ogarnęła Kościół. – Jezus jednoczy się z losem skrzywdzonych, poturbowanych. Odrzucając ich, wyrzucamy Chrystusa z Kościoła. Co nam zostaje? Piękne szaty, budynki, remontowanie dachów, posadzek, elewacji. Za chwilę będzie tak jak ze Świątynią Jerozolimską – kamień na kamieniu nie pozostanie, który by nie był zwalony – mówił kaznodzieja.
> – Chrystus wzywa nas, byśmy byli ludźmi oświeconymi, którzy widzą, którzy nazywają rzeczy po imieniu. Zło ma być nazwane po imieniu, grzesznik ma okazać skruchę, a osoby skrzywdzone winny spotkać się z miłosierdziem, współczuciem i zadośćuczynieniem – zaznaczył o. Mogielski. – Tylko tak Kościół może być wiarygodny – dodał.
>
> więcej
> https://wiez.pl/2023/03/20/mogielski-odrzucajac-skrzywdzonych/
>

> ty jesteś szczególnie oświecony wyborca przez TVN i plucie jadem przez tfuska daruj sobie te infektywy poszukaj odbiorców w rodzinie napewno znajdziesz
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl