Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,32 zł , zmiana od tamtej pory: -27,55%

Re: NA CO ZBIERAJĄ KASĘ? TO JUŻ 35 MLN ZŁ W GOTÓWCE I DRUGA UMOWA W CIĄG

Zgłoś do moderatora
Sprawa jest powiazana z Krezusem. Porozumienie mocno sciga CFI w prokuraturze i teraz mozecie sobie pospekulowac, czy wezna te 35 mln i uciekna przed prokuratura, czy rzeczywiscie (tak jak pisza) zainwestuja w spolke-corke Krezusa Non-Ferrous Metal i oczyszcza sie w ten sposob z zarzutow.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CFI -4,49% 0,23 2022-05-19 12:21:32
2022-05-06
Powołanie osoby nadzorującej.
2022-04-30
Wyniki finansowe
2022-04-29
Wyniki finansowe
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.