Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,82 zł , zmiana od tamtej pory: -26,46%

Re: Na chwilę obecną NTT ma 14,8 mln zł gotówki w kasie.

Zgłoś do moderatora
Dlatego ja sobie skupuję akcje w okolicach 6.00. Spadki jakie miały miejsce ostatnio to tylko i wyłącznie panika. Jeśli spółka potrafi r/r zwiększyć zysk o ponad 80% to ja nie mam więcej pytań. Stan gotówki o jakim napisałeś tylko to potwierdza.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTTSYSTEM 1,90% 4,28 2022-06-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.