Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,98 zł , zmiana od tamtej pory: -15,89%

Re: na chwile dziekuje ;)

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj piękne obroty i wzrosty. Znaczy że duży gracz włączył się do gry. Jeżeli dzisiaj jest plus 20 to jutro będzie jeszcze w górę.
Spółka ma możliwości do 7 zł jeszcze zostało a taka cena za te akcje już była (przed splitem ok 35 zł)
Ale zgadzam się z wami że Remorsolar to czarny koń i totalnie niedowartościowana spółka. Jak odpali to będzie grubo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SUNEX -5,98% 5,03 2021-09-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.