Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,20 zł , zmiana od tamtej pory: 1,93%

Re: na bananowej gpw nikt juz nie handluje

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-10-23 o godz. 14:33 krzysnydyktatorgield napisał(a):
> zlikwidować ten burd.l.Obrot 20 tys zl w prawie caly dzien

Nikt nie handluje .Skoro ty handlujesz to jesteś tutaj taki ostatni mochikanin ,a skoro jesteś tu sam to nie tylko możesz ogłosić się dyktatorem ale nawet cesarzem ( idż na całość ) .A jak wiadomo cysorz to ma klawe życie no i wyżywienie klawe kiedy budzi się o świcie przynoszo mu czarno kawe i póżniej po zdradzieckim zakłuciu stryjca przynoszą mu w lektyce bardzo pikno cysarzowo .I może bym ci nawet tego wszystkiego zazdrościł gdyby nie mówili że dobrze , dobrze być cysorzem choć to świnia i krwiopijca . Jak już będziesz tym cesarzem to pamiętaj żeby polikwidować i zabronić wszystkiego , po to żebyś to ty sam mógł wyżreć wszystko do gołej ziemi .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOGDANKA 1,10% 36,90 2019-12-11 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.