Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,62 zł , zmiana od tamtej pory: 10,63%

Re: na bananie kursy rosną przed podaniem informacji do

Zgłoś do moderatora
dla mnie to śmierdzi na kilometr ... nie tylko tutaj zresztą ... obserwuję podobne historie na wielu spółkach i dochodzę do wniosku, że informacje poufne to puste hasło ... nikt nie wiedział, że będzie taki wyniki, inaczej konsensus byłby inny ... ktoś jednak skupował duże ilości, a potem szybko zrealizował zysk ... takie skupowanie dużych ilości bez pewności tego, co się zdarzy, to proszenie się o duże straty ... no chyba, że się wie jaki jest wynik, wtedy wiadomo, że będzie można sprzedać nawet duże ilości zaraz po wynikach ... wykorzystywanie informacji poufnych to okradanie pozostałych akcjonariuszy/inwestorów ... tak jakby ktoś miał wątpliwości, co to za problem ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC -1,44% 20,60 2022-12-08 17:04:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.