Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,48 zł , zmiana od tamtej pory: 13,64%

Re: na bananie kursy rosną przed podaniem informacji do

Zgłoś do moderatora
Zastanawiam się ile "kosztuje go" odbieranie tych akcji, zrzuca i to jest proste ale ile tych akcji odzyskuje od przestraszonych, wątpiących - to mnie zastanawia a ile tylko z wora do wora.
Chyba nikt nie ma wątpliwości że tak nie wygląda dystrybucja, również nie wierzę że wczoraj 10mln obroty między 19.8-20.30 zrobili Kowalscy!

Mam i obserwuję spółkę od dawna, odnoszę wrażenie że wyjątkowo dużo tu inwestorów świadomych wartości posiadanej firmy, nawet spore wzrosty i poziomy bliskie ath nie wyzwalają dużego popytu, arkusz nie jest zastawiony a zlecenia (w moim odczuciu puszczane przez dużych) pojawiają się raczej uderzeniem w lewą stronę a nie wystawieniem do sprzedania. Puszczanie jednym zleceniem 1-2% w dół ???

Niech się bawią chłopaki ich prawo, szkoda tylko wizerunku spółki dystyngowanej i stabilnej...
Każde wzrosty kilkunasto procentowe i jazdy charakteryzują giełdowe baloniki a taką spółką Arctic nie jest!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC 1,94% 21,00 2022-12-09 09:29:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.