Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,44 zł , zmiana od tamtej pory: 9,00%

Re: na bananie kursy rosną przed podaniem informacji do

Zgłoś do moderatora
Każdy wiedział, że tutaj takie wyniki będą... Ci co mieli, to już kupili wcześniej, a dystrybuowali wczoraj tym co weszli z... "nadzieją" szybkiego zarobku, tak jest na giełdzie...
Jak szachy, planujesz, realizujesz zarabiasz,
Kierujesz się emocjami... tracisz.. nie ma szybkiego zarobku. to raz na 100 przypadków. popatrz na PKN, i inne spólki z dobrymi wynikami, bez znaczenia czy panstwowa, prywatna itp.

Taktyka, wytrwałość i cierpliwość, kupuj jak jest tanio, jak wiesz, ze spólka jest dobra,..
Fund upchnał wczoraj tysiacami papierów po 19,90 dzisiaj chce je odzyskać 10% taniej, i to mu bardzo dobrze idzie...
teraz znowu akumulacja papieru, który sprzedał...

Tutaj będzie odbicie, bo sa mocne podstawy.. ale Ci co liczą na szybki zarobek, sie przejechali..., jak nie sprzedadzą to i tak odrobią straty, bo to wróci ponad 20zl.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC -1,95% 20,10 2022-12-06 11:31:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.