Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,26 zł , zmiana od tamtej pory: 48,91%

Re: na 1 akcje po 1 półroczu 23r mamy 6,3 zł EBITDA 4,9 zł EBIT 3,5 zł z

Zgłoś do moderatora
Co do wyceny Energi to GG pewnie taka wycenę robiła tylko może by ją było trzeba zaktualizować
Do wyników i wyroku zostało kilka dni i zobaczymy czy coś się zmieni w podejściu Orlenu czy inwestorów do akcji Energi
Dodatkowo można by pozyskać taką wycenę i razem z nią złożyć Orlenowi propozycję sprzedaży naszych akcji po takiej wycenie żeby się do tego odnieśli

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 6,96% 12,30 2024-02-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.