Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,51 zł , zmiana od tamtej pory: 3,86%

Re: Myślicie ,że tylko my obserwujemy Energe ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-01-19 o godz. 22:25 ~Mały napisał(a):
> Ale pis nie sprzedaje obcemu. Tylko przeleje z wora do wora. I nadal bedzie posiadał akcje SP. A jak jeszcze odkupi za 7 zł to duzo osób bedzie sie cieszyło, ze odzyskują majatek.

kogo majątek ? od Niemców , od Ruskich ! kogo ? naprawdę jesteś mały!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -0,26% 7,80 2021-04-20 16:49:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.