Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,51 zł , zmiana od tamtej pory: 3,60%

Re: Myślicie ,że tylko my obserwujemy Energe ?

Zgłoś do moderatora
"TUSK SPRZEDAŁ ZA 17,PIS SPRZEDAJE ZA 7" "PIS SPRZEDAJE SREBRA NARODOWE ZA ĆWIERĆ CENY","BUDŻET SIĘ WALI,PIS WYPRZEDAJE PAŃSTWOWY MAJĄTEK",takie,i wiele mocniejszych będą nagłówki gazet gdy sp zgodzi się na wezwanie.Zbliżają się wybory,panujący wiedzą to doskonale i nie mogą sobie pozwolić na taką kompromitację,natomiast,wezwanie na Energę mogą doskonale wykorzystać w swojej propagandzie dbania o majątek narodowy,promocji ppk,ale wtedy cena musi być min.14zł.Taka,aby Orlenu całkiem nie zatopić,tutaj chodzi o politykę i propagandę sukcesu,a w czym, jak w czym,ale w propagandzie pis jest mistrzem.8 sesji zostało,będzie się działo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 0,39% 7,78 2021-02-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.