Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  85,80 zł , zmiana od tamtej pory: 10,49%

Re: Myślicie, że jaka cena jest dobra do kupna?

Zgłoś do moderatora
Wczoraj przy kursie 81.xx uznałem, że cena jest odpowiednia i powiększyłem stan posiadania o 25%. Spółka, która płaci takie dywidendy to rzadkość i skarb. Cała jej historia pokazuje, że chwilowe spadki były tylko platformą do wzrostów.
Policzcie ile wynosiłby dziś kurs, gdyby nie odcięcia dywidend. Ale oczywiście każdy ma swoją strategię. Niektórzy wolą owczy pęd, zapominając, że zwykle są z tyłu peletonu.
Jak wolę chodzić pod prąd

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA -0,63% 94,80 2024-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.