Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Myśli ktoś z was o kupnie we wtorek papierka?

Zgłoś do moderatora
Mniejsza strata na 1 akcję ale też mniejsza wartość księgowa na 1 akcje,
Myślę że dalej trend boczny (czyli kupno po 1-1.05 sprzedaż 1.1-1.15)
Raport ogólnie dobry (wyższe przychody,mniejsza strata) ale już piszą że obecny rok będzie bardzo trudny, raczej na te akcje we wtorek nikt się nie rzuci co najwyżej może być lekka podaż od tych co kupowali na ostatnich 2 sesjach co jednak liczyli na dodatni wynik.
Tak czy siak po dobrej cenie warto mieć

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDIACAP 2,39% 3,00 2021-07-23 13:17:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.