Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,18 zł , zmiana od tamtej pory: 58,93%

Re: My wish list nr 2 . . .

Zgłoś do moderatora
To ile JSW ma jeszcze spadać? I tak za 10 zł nikt by tego nie kupił bo potem będzie nagon na 5 zł … 4 zł itd, najlepiej za darmo dostać. Nie zdziwi mnie jak Ameryka znów wyciągnie jak przez ostatnie 2 dni, ale czekajcie dalej. Im mniej leszczy na papierze tym lepiej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -0,21% 57,50 2023-02-06 17:03:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.