Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: My nie wiemy dlaczego pan Krauze glosowal za istnieniem spolki

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-10-18 o godz. 11:15 forward napisał(a):
> Żeby to wszystko naprostować już za niedługo zobaczymy listę akcjonariuszy i sprawdzimy komu powciskał Krauze swoje papierki

Krauze nie wcisnął akcje, ale pewnie rozproszył po słupach.
A jak ma je na słupach, to od początku wie że będzie musiał je ujawnić, w zależności od skali rozdygotania - stanu psychicznego - Małeckiego na czele z PAM i na przekór niektórym co mają go za głupa.
A jak będzie musiał ujawnić, to na pewno ani nazwa słupa ani firmy nic nikomu nie powie w przeciwieństwie do niektórych z PAM np. Małeckiego, forwarda i zośki i reszty którzy jak widać aż kipią z ciekawości (albo robią to na pokaz) żeby poznać kto/co to, jakby od tego zależał los świata :-). Pewnie myślą że "zmuszeniem do ujawnienia" się zemszczą na RK i tym samym że wsadzą go na dożywocie za takie oto bezeceństwo, że ten brzydki "słup" nie zgłosił swoich >=5%.
A w każdym razie propagują, że "trzymają rękę na pulsie".

Nie uważajcie nas za idi..otów !! Bierzcie się do prawdziwego reprezentowania akcjonariuszy !! Do pracy !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.