Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: My nie wiemy dlaczego pan Krauze glosowal za istnieniem spolki

Zgłoś do moderatora
Dnia 2013-09-03 o godz. 10:38 ~zarzad spolki napisał(a):
> przeciez kazdy mu mowil, ze spolka nie ma szans na trwanie, brak pieniedzy, Prokom nic nie sfinansuje, wiertnia stoi i oplaty rosna, ale nie pan Krauze uparl sie ze bedziemy istniec, bo moze uda mu sie jeszcze wcisnac innym wszystkie swoje akcje ktore posiada na wlasnym rachunku i rachunkach Masachi I Tabachi. my sie od tego ucinamy, aby potem nie ciagac nas po sadach i takie tam, mamy absolutorium i teraz sie nawet nie wypowiadamy na temat spolki, by nie zostac pociagnietym potem do jakies odpowiedzialnosci

///////////// już wtedy zarząd spólki (: pisał
"ale nie pan Krauze uparl sie ze bedziemy istniec, bo moze uda mu sie jeszcze wcisnac innym wszystkie swoje akcje ktore posiada na wlasnym rachunku i rachunkach Masachi "

Żeby to wszystko naprostować już za niedługo zobaczymy listę akcjonariuszy i sprawdzimy komu powciskał Krauze swoje papierki

(:

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.