Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,20 zł , zmiana od tamtej pory: 24,11%

Re: Musza się wszyscy wysypać. Powtarzam Wszyscy

Zgłoś do moderatora
Wiesz jaki tu jest stosunek tych co wiszą na hakach od 17 do 40 zł do tych co tanio kupili i mogą sobie poczekać pewnie tych drugich jest max 5 procent, więc spanie tu dopiero się ostre zacznie, bo oni nie czekaja na zyski oni chcą od 3 lat wyjść tylko na 0 i uciekać, więc tu naprawdę musiałby wydarzyć się spory cud, i uwaga następna ta kapitalizacja jak na gpw i Wig gier wcale nie jest taka malutka jak na spółkę która ma źle cv

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR -1,77% 13,90 2024-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.