Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,03 zł , zmiana od tamtej pory: 85,38%

Re: Mustafi pomysł o występach w kabarecie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-01-20 o godz. 11:32 ~Spekulant napisał(a):
> Aqwert badzcmerytoryczny i napisz o informacjach z rafako i pbg ostatnich wogole sie nie,odnosisz do informacji ze spolek dlaczego widzisz tylko zle informacje ?? Czy twoim zdaniem ostatnie informacje sa dobre dla obu spolek czy zle ?

Żądasz zbyt wiele.
Co Ci biedak ma odpowiedzieć skoro nie ma o tym pojęcia.
Jego wiedza ogranicza się do następujących spostrzeżeń:
  • kurs akcji się obniża - to znaczy jest tak jak mówiłem, miałem rację, a Spekulant i jemu podobni to naganiacze, którzy chcą naciągnąć drobnych inwestorów na straty,
  • Spekulant bądź jemu podobni podają informację dotyczącą Spółki to znaczy naganiają na wzrosty kursu akcji, a to podpada pod paragrafy i powinno być ścigane przez KNF.
Ot i cała jego "działalność" na forum - zwieńczona doniesieniami do KNF.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBG -29,12% 0,05 2021-01-27 12:38:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.