Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,06 zł , zmiana od tamtej pory: -73,89%

Re: murapol zniszczyl varianta to zniszczy i awbud

Zgłoś do moderatora
Sorry, ale to co piszesz, to naprawdę żałosna próba ze strony zarządu/działu propagandy/Murapol mająca na celu ratowanie czegoś, co jest trudne do uratowania, czyli kursu Awbudu, bo decydują wyniki finansowe (obecnie bardzo słabe) a nie jakieś marzenia i teoretyzowanie, co by było. Inwestorzy, nawet drobni kierują się rozsądkiem i kalkulacją a nie emocjami. Jak się poprawią wyniki finansowe, to akcje pójdą w górę, to proste. Na razie się nie poprawiają i giełda reaguje tak a nie inaczej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 1,06 2020-05-27 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.