Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Mpay już w kolejnych miastach :)

Zgłoś do moderatora
...
W artykule pominięta została informacja, że platformą technologiczną i systemem rozliczeniowym wykorzystywanym dla płatności za przejazd komunikacją miejską w Warszawie jest rozwiązanie zaproponowane i obsługiwane przez firmę mPay S.A. z grupy kapitałowej ATM S.A.
Warto podkreślić, co zostało pominięte w artykule, że mPay S.A. bierze od kilku miesięcy czynny udział w pracach omawianej w artykule Inicjatywy MasterCard i realizuje program uzgodniony z członkami Inicjatywy, czyli wszystkimi czterema operatorami i firmą MasterCard.

Z poważaniem,
Konrad Łuczak
Prezes Zarządu mPay S.A.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATM -3,20% 12,10 2020-07-01 13:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.