Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,62 zł , zmiana od tamtej pory: 6,11%

Re: Można kupić dewlopera za 1/4 wartości. Ostatnia taka okacja na GPW.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-20 o godz. 15:47 ~Zakar napisał(a):
> Nie rozumiecie o co wam chodzi ? To po co na wsztkich deweloperach ogłaszanie że Rank Progress który co prawda nie ponosi ryzyka związanego z deweloperskimi przedsięwzięciami i tylko sprzedaje innym deweloperom grunty ... jest najtańszym deweloperem !!
> >
> > Zacytuję tu jeszcze raz Comtradera:
> > "Zakar może sobie psioczyć, że spółka nie buduje tak od A do Z, ale... po co miałaby ponosić niepotrzebne ryzyko? :-)Rank Progress ma coś czego innym brakuje... fajnie zlokalizowane grunty. I na szczęście potrafi to wykorzystywać."
> >
> > Sami nie wiecie co piszecie i czym jest Rank Progress ale naganiacze są na wszystkich deweloperach...

O co nam chodzi to rozumiem dobrze.
Nie bardzo natomiast rozumiem o co chodzi Tobie.

Rank Progress od samego początku był deweloperem komercyjnym!
Wiele galerii wybudował, część z nich sprzedał.
Od pewnego czasu (w związku z faktem iż posiada sporo fajnych gruntów) zainteresował się też mieszkaniówką. I przykład takiej inwestycji masz teraz we Wrocławiu na Popowicach. Oprócz sprzedaży gruntu Rank Progress ma tam 35% udział w zyskach ze sprzedaży mieszkań.

Podobnie może niebawem stać się w Olsztynie (8,5 ha na Jarotach), czy w Katowicach tuż obok Spodka.
Ale równie dobrze Rank Progress może którąś z tych inwestycji pociągnąć samodzielnie...
I wtedy nawet dla Zakara stanie się deweloperem mieszkaniowym. :-)

comtrader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -0,71% 2,78 2021-09-24 13:48:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.