Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,62 zł , zmiana od tamtej pory: 6,49%

Re: Można kupić dewlopera za 1/4 wartości. Ostatnia taka okacja na GPW.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-20 o godz. 14:40 ~Kr napisał(a):
> Chyba ten spór jest o przysłowiową pietruszkę ...
>
> Zakarowi chodzi o to ze Rank wszędzie jest rozgłaszany jako najtańszy Deweloper na GPW kosztujący 1/4 wartości księgowej i na wszystkich deweloperach było to ogłoszone.... tyle ze ... to było parę dni temu i jakoś nikt tamtych deweloperów nie sprzedaje i nie kupuje Ranka przynajmniej ja nie widzie wywalania Atalu czy Dom Development i wielkich pieniędzy wchodzących stamtąd na Ranka
>
> Dom Development C/WK = 2,75
> Atal C/WK = 1,97
>
> A chyba taki zamysł był rozgłaszających wszem i wobec na wszystkich Spółkach ze najtańszym developerem jest Rank Progres..
>
> No cóż chyba się ten zamysł nie udał by ludzie z tamtych spółek przyszli tutaj.
> Wiec nie bardzo rozumie tez po co się wkurza tak Zakar ...

Nie bardzo rozumiem o co chodzi Zakarowi...
Muszę chyba odnaleźć zdjęcie Prezesa Jana z Edkiem no i oczywiście z księdzem biskupem podczas wmurowywania kamienia węgielnego na Popowicach we Wrocławiu. :-)

comtrader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -3,12% 2,79 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.