Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,62 zł , zmiana od tamtej pory: 6,11%

Re: Można kupić dewlopera za 1/4 wartości. Ostatnia taka okacja na GPW.

Zgłoś do moderatora
Tylko zacytowałem co napisałeś ... ze Rank nie musi ponosić ryzyka związanego z deweloperką ...
bo ma fajnie zlokalizowane grunty :))

A Zakar się wkurza bo na wszystkich deweloperach jest to samo ... Rank Progres opisywany jako deweloper który jest warty 1/4

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -0,71% 2,78 2021-09-24 10:12:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.