Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,62 zł , zmiana od tamtej pory: 0,38%

Re: Można kupić dewlopera za 1/4 wartości. Ostatnia taka okacja na GPW.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-20 o godz. 04:12 ~Zakar napisał(a):
> Niejeden deweloper miał grunty... miał kupujących... A jednak nie dokończył mieszkań i w różnych miejscach w Polsce straszą niedokończone budowy.. naprawdę wam tak trudno to zrozumieć że Rank Progres nie oddał ludziom kluczy do żadnego mieszkania ?? Czy tylko na potrzeby tego forum udajecie że nie rozumiecie ... Więc posturze to jesze raz... Rank Progres jest dostawcą gruntów dla deweloperów ponieważ nigdy przenigdy nie przeprowadził całej budowy choćby jednego najmniejszego bloku sam... Ale nie jest wykluczone że kiedyś się nauczy deweloperem będzie :) że że miłych inwestycji w... Przyszłego dewelopera o ile mu się uda...

Zakar...
A w domu wszyscy zdrowi?

comtrader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -5,73% 2,63 2021-09-20 17:01:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.