Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,62 zł , zmiana od tamtej pory: 6,11%

Re: Można kupić dewlopera za 1/4 wartości. Ostatnia taka okacja na GPW.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-19 o godz. 14:07 ~Zakar napisał(a):
> Nie nie można kupić dewelopera za 1/4 wartości ponieważ Rank Progres nie oddał jeszcze kluczy do żadnego mieszkania... na razie tylko dostarcza deweloperom gruntów

Ale z Ciebie Zakar wyjątkowo zakuty łeb. :-)
Podkreślam raz jeszcze... we Wrocławiu Vantage też "nie jest deweloperem", bo tam mieszkania sprzedaje Port Popowice Sp. z o.o. sp. k. wspólna spółka Vantage i Rank Progressu.

comtrader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -0,71% 2,78 2021-09-24 13:48:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.