Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,07 zł , zmiana od tamtej pory: -15,83%

Re: Mozliwe wybicie w tym tyg...

Zgłoś do moderatora
... w tym tygodniu albo za 2 tygodnie albo za 3 tygodnie albo za miesiąc albo......... do końca tego roku albo w przyszłym roku albo.....

Co to za post??? Czemu ma służyć oprócz zwykłego nagonu mającego na celu wywołanie chęci kupna po wyższych cenach???

Jak już piszesz na tym forum, to przynajmniej używaj 1 NICKa Panie/Pani "Mazurkiewicz"!!!!!!!! Miej odwagę naganiać używając 1 nazwy, a nie kilku i dodatkowo z kilku urządzeń.

Chcesz sprzedać, to wystaw swoje akcje, a może się "ktoś" znajdzie, kto je wciągnie jedną dziurką od nosa. A może kupiłeś niedawno za całe 1k zł akcji APISu po 0,065 i teraz naganiasz na wzrosty, bo chcesz zrealizować zysk 1 grosza na akcji??? No w sumie 150 zł piechotą nie chodzi!!!

Co za forumowicze, co za ynwestorzy!!! Zaraz zapewne odezwie się nasz myśliciel forumowy węszący kolejny spisek w Zarządzie, niejaki "Andrzej". Tylko patrzeć jak będzie tryskał swoimi mądrościami.............

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APIS 3,17% 0,06 2022-11-29 13:19:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.