Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,51 zł , zmiana od tamtej pory: -29,05%

Re: Możliwe przyspieszenie i 10zl w tym tygodniu

Zgłoś do moderatora
Mam podobne odczucia. Jeszcze w weekend myślałem raczej, że to będzie powolny wzrost do 10zł, ale faktycznie jeśli na szerokim rynku pogłębi się wyprzedaż, to spółki niecykliczne (np. Orange) powinny dostać mocnego kopa w górę...

Może nie w tym tygodniu od razu 10, ale 9,20-9,40 realne. Chyba, że spekuła mocno wejdzie, ale wtedy będzie huśtawka, co w dłuższym terminie raczej nie służy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORANGEPL -0,89% 6,04 2022-05-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.