Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,29 zł , zmiana od tamtej pory: 18,44%

Re: Możliwa współpraca z Square Enix przy remasterach Final Fantasy?

Zgłoś do moderatora
1. Jeszcze nic nie wiadomo i równie dobrze może to być jakiś inny, wielki hit ale niekoniecznie Front Mission to byłoby gówno, tym bardziej dla Forever bo i tak myślę, że sprzedaż byłaby większa niż PD. Jest to gra jakby nie było od SE i dużo zależy od promocji i formy przedstawienia zapowiedzi, trailera itp...
2. Cokolwiek by to nie było jest to gra od SE i kolejny tytuł do portfolio co pomoże szukać nowych partnerów i sięgać po lepsze tytuły od już obecnych.
3 Firma od 10 lat się znacznie rozwinęła, mają jeszcze co wydawać na najbliższe lata żeby zwiększać swoje zyski, nie jest tak że mają jedną grę, którą wydadzą i już nie ma co robić i trzeba wymyślać na siłę coś nowego.
5. Mają spółkę, która ma pozyskiwać pomysły na produkcje własne, mają umowy na kilka gier z Sega, SE i możliwe, że coś wymyślą z Nintendo.
6. Mają zapewnione zyski na 2 lata, a teraz szukają już partnerów na lata 2023 i dalej. Nawet wydanie 4-5 gier które dadzą po kilkaset tysięcy dodatkowo jest opłacalne. Najgorsza możliwa gra od Square Enix da ładnie zarobić. Nie spodziewajmy się, że od razu spółka ma mieć zyski jak Sega, Nintendo czy Square Enix. Tutaj zysk na poziomie 30 mln rocznie byłby rewelacją na początek. Wystarczy 5 gier żeby po 5 mln rocznie zarabiały i reszta drobnych wypełniaczy żeby tak było, dalej zdobywać nowe tytuły i globalnych partnerów oraz zająć się produkcją własnych gier.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FOREVEREN -2,49% 7,45 2021-09-17 17:03:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.