Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,52 zł , zmiana od tamtej pory: 5,38%

Re: Możemy juz załóżyc stowarzyszenie poszkodowani przez gino rossi lub

Zgłoś do moderatora
Niczego nie sugeruję, twoje pieniądze, twoja sprawa. Ale denerwuje mnie tutaj taki niczym nie uzasadniony entuzjazm niektórych naganiaczy, typu FcTrol, 4one10, czy KB. Tacy jesteście przekonani, że cena wezwania zostanie podniesiona, a tymczasem na dzisiejszej sesji popyt po 0,52zł został całkowicie zaspokojony. Jeszcze wczoraj było ponad 800k na kupnie. Czyli rynek nie wierzy nawet w wezwanie po 55gr. Gdyby tak było, to ludzie by się zabijali o te akcje, w końcu 6% pewnego zysku za kilkanaście dni to super biznes. A wy marzyciele piszecie o podwyższeniu ceny do poziomu 0,75-1zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GINOROSSI 1,48% 0,55 2019-07-08 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.