Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,86 zł , zmiana od tamtej pory: -4,19%

Re: Może być źle

Zgłoś do moderatora
zreszta pisali ze w 2020 udalo im sie utrzymac marze jak w 2019..tu dziala to inaczej...klient moze widziec ze dobra inwestycyjne zdrozaly bo komponentem jest droga stal i moze sie wstrzymac z zakupem..zreszta zobacz inne mostostale i budowlanka rosnie...a tez kupuja stal, cement itp..zamet chyba tez sam cos wytapia przez swoja hute a te sa na topie z wynikami.

wg mnie to za ten stan odpowiada fatalny wlasciciel tdj i niestety chyba srednu zarzad...pisza o ambicjach i nieodwracalnych zmianach i chyba nic z tym nie robia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZAMET 0,00% 0,82 2021-07-30 16:31:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.