Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,08 zł , zmiana od tamtej pory: -22,16%

Re: Może by tak odbicie?

Zgłoś do moderatora
Nawet gdyby było Twoje wymarzone 10+ to 95% osób jest zapakowana powyżej 12 i każdy z tego forum ma po 200k do nawet miliona akcji zamrożone, animator ma czas i może zejść na spokojnie nawet do 2gr i w kilka sesji znowu wybić na 10 gr tak jak to było przed podaniem informacji o projekcie, zatem warto czekać na niższe poziomy, niż spekulować czy to dołek czy nie, na wzrosty jeszcze przyjdzie czas gdzieś na przełomie 2027/2028 jak podadzą realne zyski z projektów. Pozdro dla kumatych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APIS 4,67% 0,07 2022-07-01 15:14:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.