Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,70 zł , zmiana od tamtej pory: -2,30%

Re: Mówią na salonach że będzie 10+

Zgłoś do moderatora
Trochę tu nie do końca prawdziwych informacji krąży. Pierwsza sprawa jeśli nie zdobędą 95 procent to nie mogą zdjąć z GPW. Nie ma żadnych warunków notowania , jeśli sama spółka nie ściągnie siebie z giełdy nikt inny to nie zrobi. Żeby zdjąć spółkę na podstawie uchwały walnego zgromadzenia trzeba uprzednio ogłosić wezwanie , to obecne wezwanie do tego nie uprawnia bo ogłoszone jest na podstawie art 74 a nie 91 jak by chcieli tak robić to było by to wpisane w wezwaniu a nie jest więc na pewno tego nie będą robić. Chyba że w odległej przyszłości. Raczej z cena się już nic nie stanie bo jest już dogadana , jest premia od średnich notowań itp a w każdym bądź razie jest niskie prawdopodobieństwo podwyższenia ceny ,bo ręki uciąć bym sobie nie dał. Ciekawa opcja poruszana w innym wątku to kontrwezwanie , ktoś mógłby dać 9 zł i jestem ciekaw czy KGHM musiał by sprzedać ? Oczywiście prawnie by nie musiał ale wizerunkowo to owszem wtedy było by bardzo ciekawie ale to też mało prawdopodobne bo nie sądzę żeby ktoś mieszał się do interesów pomiędzy państwowymi podmiotami i chciałby się narażać obecnej władzy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERFERI -1,16% 8,50 2022-05-16 14:08:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.