Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,65 zł , zmiana od tamtej pory: -1,73%

Re: Mówią na salonach że będzie 10+

Zgłoś do moderatora
Automatycznie to chyba nie. Nie znam się aż tak. Ale jednym z warunków notowania jest odpowiedni free float (rozwodnienie akcji). Jak go nie będzie to najpierw zawieszą notowania. A później pewnie Spółka złoży wniosek o wycofanie.

Albo jak PHH skupi 90% akcji to będzie mógł zwołać NWZA i umieścić w porządku obrad uchwałę o zniesieniu dematerializacji.

Samo zejście z GPW nie oznacza, że Nas drobnych muszą wykupić. Może być tak, że zostaniemy z akcjami później spółki niepublicznej i już po zejściu z GPW będą dążyć do wyciśnięcia drobnych, jak nasz udział spadnie do 5% łącznie w całej spółce.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERFERI -1,16% 8,50 2022-05-16 14:08:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.