Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,60 zł , zmiana od tamtej pory: -1,16%

Re: Mówią na salonach że będzie 10+

Zgłoś do moderatora
Pewnie że się nic nie stanie ale sprawdźmy fakty. PHH ma umowę z dominującym ackjonariuszem (KGHM). Próg dojścia do skutku to 66%. Wiec wezwanie dojdzie do skutku bo KGHM odpowie. Cena w wezwaniu wynika z porozumienia z większościowym.
Może PHH już jest dogadany także z Urbex-em. Tego nie wiemy. Fundusze pewnie odpowiedzą. To już w wezwaniu mogą osiągnąć ponad 90%. A jak nie to w komunikacie jest, że traktują jako inwestycje długoterminową więc pewnie będę inwestować.

Zrobią podwyższenie i wycisną mniejszościowych bo wyłączą prawo poboru. Może za rok może później a wtedy cena może nie być już prawie 9 zł ale po nominalne czyli 5 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERFERI -1,16% 8,50 2022-05-16 14:08:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.