Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,79 zł , zmiana od tamtej pory: -69,83%

Re: Movie Games VR szykuje się do walki o fotel lidera giełdowej branży

Zgłoś do moderatora
tak na temat rynku VR piczyrajcie co robi InventionMed i jest 40 x nuedowartosciowany pirownujac do MGVR.
SAMYCH DOTACJI MA do rozliczenia 19,8 mln czyli ok 40 gr na akcje.

W radzie naukowej InventionMed profesorowie nauk medycznych, dr Ambroziak. Prof Zegarska ponad 10% udzial, dr Ambroziak pod 5% oraz prof. Lidia Rudnicka. W radzie nadzorczej jest m.in. prof. Zegarska i prof. Rudnicka.

Spółka nabiera tempa rozwoju, ruszyła budowa 4-ro kondygnacyjnego biurowca w centrum Bydgoszczy na dzialce kupionej za ponad 4 mln zł w ktorym bedzie MEDYCZNE CENTRUM SZKOLENIOWE VR+AR z podwójną immersją z roznych dziedzin medycyny: dermatologia, kardiochirurgia, neurochirurgia, anatomia, rechabilitacja, dermatologia itd. Investycja po wybudowaniu bedzie warta wiecej niz obecna kapitalizacja INVENTIONMED.

Rynek VR wart jest wg POLSAT WYDARZENIA z dnia 16.10.2020 g. 19:50 od min 26:40 ponad 20 mld dolarów i wzrośnie kilkukrotnie !!
InventionMed patrzac na C/WK jaki ma, ma potencjał na kilkunastokrotny a do nuektirych 50 x wzrost wartości kursu akcji wzgledem innych społek na rynku NC.

Teraz umowa społki z funduszem NETRIX z dziedziny MedTech i kapitał jakim dysponują to 90 mln + 60 mln. To tylko kolejny etap rozwoju spolki...na skokowy wzrost wartości kursu jeszcze w tym roku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVGAMVR 8,00% 0,54 2022-05-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.