Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,40 zł , zmiana od tamtej pory: 155,81%

Re: Movie Games to mój typ na 2020 rok !

Zgłoś do moderatora
Frostfall dopiero zaczyna zbierać wishliste w takim tempie szacowali na 80-100 tys przed wydaniem. Do wyliczeń trzeba dodać duże konsole (gdzie jest LFD?) TBI ATS LFB FF CW DD tam sprzedaż może być nawet większa niż na steam. Jest pod co grać dodatkowo 5 symulatorów od Drago Pixel ruszy z nowymi grami. Teraz tylko trzymać kciuki za duży sukces DDS w pierwszym kwartale mocne rozpoczęcie roku przyda się po zamule jaka miała miejsce w 2019 pora przeskoczyć o półkę wyżej:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVIEGAMES -1,12% 88,00 2020-10-30 17:01:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.