Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,40 zł , zmiana od tamtej pory: 159,30%

Re: Movie Games to mój typ na 2020 rok !

Zgłoś do moderatora
Dodam ze jak sie ATS przyjmie tak jak napisalem wyzej to mysle ze nalezy sie spodziewac sprzedazy na poziomie Car Mechanica ;) Jak to sie przelozy na kurs sam juz nie wiem czy te 150zeta to nie za malo xD. Obecnie jest kurs taki jaki powinien byc przy 3 milionach zysku. Realnie jak ATS nawiaze do sprzedazy Car Mechanicowej pewnie moze zrobic 15 baniek zysku. Czyli tak bardzo prosto liczac kurs razy 5. Pytanie ile zrobi LFB ile zrobi reszta ? Pytanie czy troche nie przesadzam z jednej strony ATS nowe IP ale z drugiej bedzie mialo ten dodatek "Truck Simulator" w nazwie gdzie graczy majacych Euro Truck Simulatora i American Truck Simulatora jest pewnie z kilkanascie milionow. Takze....no obecnie napewno drogo nie jest ;) 3 miliony to samo LFB moze zrobic tak realnie....takze powinno byc dobrze....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVIEGAMES 1,36% 89,20 2020-10-29 10:36:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.