Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,40 zł , zmiana od tamtej pory: 155,81%

Re: Movie Games to mój typ na 2020 rok !

Zgłoś do moderatora
nie no Frostfall grupa 1800 osob badzmy powazni ze DDS moze namieszac to tez nie trzeba mnie przekonywac ale tak obiektywnie to tu 2 duze produkcje jak na ta spolke nas czekaja czyli LFB i ATS sam juz nie wiem ktora z nich bardziej na ktora bardziej sie nastawiac rozum mowi ze ATS bo symulatory truckerow masakrycznie dobrze sie sprzedaja...z drugiej strony ten erotyk tez widac spory postep w stosunku do LFD ktorego poszlo 90tys. kopii w pierwszym roku od premiery. Takze zgadzam sie ze powinno byc grubo moim zdaniem. Najlepszy scenariusz jaki mozna sobie wymarzyc to ATS faktycznie sie udaje ma oceny powiedzmy na te 80-85% albo lepiej i zapowiedz ze bedzie kolejna gra w segmencie symulatorow truckerow np ATS2 ....to wtedy moim zdaniem to i ze 150zeta moze byc ;) to oczywiscie taki scenariusz marzenie....ale nieraz na Gamingu takie scenariusze sie sprawdzaly ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVIEGAMES -1,12% 88,00 2020-10-30 17:01:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.