Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,48 zł , zmiana od tamtej pory: 9,96%

Re: moje stare kości wyczuwają wielką korektę

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-08 o godz. 15:48 ~ostrożny napisał(a):
> Tak samo to widzę że już fundy zdążył sprzedać to co zbieral przy 7.5-7.6. Teraz zrobi cofkę i znowu bedzie zbieral tak jak pisaleś okolo 8 zl. A to potrwa okolo miesiąc lub dlużej . Ja tu rownież kupowalem po 7.6 . A teraz widzę potencjal do wzrostu na PZU. Tu wrócę gdy kurs bedzie się zachowywał tak jak poprzednio przed wybiciem

tak obserwuję i tak może być że fundy sprzedały i będa chciały odkupic w okolicach 8 zł lub ponizej i zrobią kólką.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENEA -1,53% 9,32 2021-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.