Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,11 zł , zmiana od tamtej pory: -16,40%

Re: moja średnia 3,5 , co teraz ?

Zgłoś do moderatora
Całkiem możliwy scenariusz, mnie kusi przerzucenie części środków z Izostalu na Stalprofil, oczywiście pod warunkiem, że wrócę na ISZ przed ogłoszeniem wysokości dywidendy i nie podwyższę sobie znacząco średniej. Na STF widać dziwne ruchy, zobaczymy czy coś się z tego wykluje i czy ktoś chętny się znajdzie na odkupienie akcji naszego kochanego izolka.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOSTAL 1,56% 2,60 2022-07-01 16:36:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.