Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,02 zł , zmiana od tamtej pory: -15,23%

Re: moja średnia 3,5 , co teraz ?

Zgłoś do moderatora
W pewnym zakresie tak, co do IKE i IKZE. Reszta niekoniecznie. 2,70 to mogła być okazja, choć po obrotach nie widać, żeby tam się dużo kapitału zapakowało. Może jak tak postoimy jeszcze trochę, zniecierpliwią się tzw. kenobi i coś wyrzucą po 3zł. Przy dywidendzie 0,15 to 5% więc jeszcze raczej poziom równowagi. A jak inflacja utrzyma 10%, to kurs zareaguje. W którą stronę nie wiemy, to zależy od dywidendy za 2021. Jak dadzą 0,20-0,25 to mamy kierunek 5zł, jak b/z to test 2,5.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOSTAL -0,78% 2,56 2022-06-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.