Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,74 zł , zmiana od tamtej pory: -5,84%

Re: moja średnia 3,5 , co teraz ?

Myślę, że IZS trzeba traktować TYLKO w kategoriach spółki dywidendowej, inne podejście jest sporym błędem(przynajmniej na I-II kw.2022), bacznie obserwować zaangażowanie fundów posiadających mniej niż 5% udziału. Rockbridge wysypując się zrobił nam świetną okazję inwestycyjną ale z drugiej strony podniósł znacznie FF. Dla mnie warunek konieczny to wypłata min. 6mln zysku w tym roku na dywidendę( za 2020 wypłacili 3,9mln), jeżeli nie dadzą tyle sprzedaje akcje. Wszystko zależy od tego ile masz akcji kolego finanse, jeżeli dużo to myślę, że czekanie na niższe poziomy jest najbardziej sensowne, jeżeli masz niewielki pakiet to można podejść inaczej do tematu. Co innego STF - tutaj FF jest malutkie(myślę, że obecnie <1mln), a co najważniejsze największym zagrożeniem dla spółki jest trwały spadek cen stali(taki jak w latach 2012-2016), co dosłownie wykluczają wszyscy powtórzę WSZYSCY eksperci przez najbliższych kilka lat. Fundy będą kupować a ulica przy zmniejszającym się FF zrobi swoje, mogę się założyć o butelkę dobrego szampana:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOSTAL 4,45% 2,58 2022-06-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.