Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,74 zł , zmiana od tamtej pory: -5,47%

Re: moja średnia 3,5 , co teraz ?

Zgłoś do moderatora
Mieciu, jedynki nie zaliczy..., nie cierpię takich trolli naganiaczy, tu jest mega wsparcie na 2,20zł, tak jak napisał @Realista Izostal ma "mega" fundamenty i płaci dywidendę... przy tych poziomach - 2,20zł, to jest super lokata kapitału. Chociaż, jak wiemy śmierć Prezesa (mózg tej Spółki i świetny człowiek), na pewno skrzydeł nam nie dodaje...
P.s. Cieszę się, że wywołałem dyskusję i to forum trochę ożyło....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOSTAL -0,77% 2,59 2022-07-05 09:07:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.