Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,74 zł , zmiana od tamtej pory: -5,11%

Re: moja średnia 3,5 , co teraz ?

Zgłoś do moderatora
Czekaj niżej, jeszcze spadnie..., wg. formowych mędrców dzisiejsze poziomy miały być nie osiągalne, tu miało nie spaść poniżej 3,30zł... ja się tak ubrałem w tamtym roku po 2,9zł, spadło do 2,2zł, uśredniałem od 2,4zł. Potem poszło do góry i sprzedałem za 3.30zł (zdecydowanie za wcześnie). Trwało to chyba z 8 miesięcy, ale się zaparłem, że nie sprzedam za stratą. To jest bardzo fajna Spółka, płaci co roku dywidendę, przynosi zysk, ale ludzie nie wiem dlaczego nie chcą tu inwestować, to jest taki muł, szybko nie rośnie i szybko nie spada. Dużą wadą jest to, że tu jest bardzo niska płynność, sprzedać tu szybko 10 000 akcji to zwalasz kurs o dobrych kilka procent. Ale z drugiej strony Spółka odporna na zawirowania rynku i spadki na szerokim rynku... Taka lokata..., podstawa kupić tanio i trzymać biorąc co roku dywidendę. Tu wystrzału już nie będzie..., miał być przy Baltic Pipe, wtedy kupiłem i się nie doczekałem....
Ja zacznę kupować tak przy 2,30zł, pod następny wzrost, ale taka cena może być za pół roku.....
Nie zrobiłeś optymalizacji, to teraz cierpliwie czekaj.
Mam nadzieję, że pomogłem....., mi rok temu nikt nie chciał sensownie tu doradzić, uważaj na naganiaczy którzy wróżą tu niedługo 7zł, tej ceny nie będzie, chociaż to jest giełda jak wpadną spekulanci to wszystko może się wydarzyć....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOSTAL 1,56% 2,60 2022-07-01 16:36:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.