Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,60 zł , zmiana od tamtej pory: 9,83%

Re: Mogli zrobić skup po 100 zł ale co tam lepiej po 34 zł eh...

Zgłoś do moderatora
Liroju, myślisz że zarząd siedzi i duma co zrobić żebyś jak najszybciej zarobił ?
To nie jest spółka, która jest gotowa ponosić znaczne koszty żeby pobujać ostro kursem i żeby co niektórzy mogli mocno się na tym wzbogacić.
34 zł w przypadku tej spółki to bardzo dobra cena, a zarząd na czele którego stoi największy akcjonariusz spółki chce zrobić dobry interes dla spółki (dla siebie, przy okazji dla długoterminowych akcjonariuszy) w długiej perspektywie, a nie dla Ciebie tu i teraz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOBLOK -0,52% 38,00 2021-06-24 15:44:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.