Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,14 zł , zmiana od tamtej pory: 3,45%

Re: Moczar już chyba nikt ci nie wierzy

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-04-23 o godz. 17:19 ~Moczar napisał(a):
> to i tak będzie lecieć w dół i to dziennie i zobaczycie kto ma rację bo to spółka szmacianka i czy to komuś się podoba czy nie no ale są tacy jak tom36 czy inni naiwniacy i straszą KNF-m czy prokuraturą co za cymbały świadomie tracą kasę inwestując w t,z. spółkę 4MASS a straszyć to dzieci w piaskownicy ŻENADA?

Przepraszam, ale ja wyrażam się kulturalnie, nie używam słów które powszechni uznane są za obraźliwe. Proszę nie podszywać się pod mojego nicka - pozdrawiam i życzę powodzenia w inwestycjach

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4MASS -1,06% 0,15 2019-05-27 11:38:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.