Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,00 zł , zmiana od tamtej pory: -2,50%

Re: Mocne 2 zł!

Zgłoś do moderatora
Napisałem powyżej, że mam obawy co do dalszego wysypu akcji. Myślę, że pgf wie, że jak teraz zrobi kolejny wysyp to zarżnie kurs totalnie. Mam nadzieje, że jeśli chcą wyrzucić ostatnie 2 mln to zrobią to z głową, a może wcale nie teraz tylko gdy kurs będzie wyżej, dużo wyżej. Dużo im już nie zostało, teraz sypanie średnio się opłaca. Myślenie życzeniowe? Może i tak. Ale tak samo jak ja mogę się mylić to ty również.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OZECAPITAL -1,02% 1,95 2021-09-17 15:52:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.